Upisi na područjima

Dragi polaznici!

I ove godine čekamo vas na upisima na područjima – ispred ulaza u osnovne škole, uz sve mjere opreza…

Raspored dežurstva* Sove po područjima od 07.09.-11.09.2020.:


BRESTJE – OŠ BRESTJE

07.09. PONEDJELJAK 10:30 – 13:00

08.09. UTORAK 12:00 – 14:00

09.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


ČRNOMEREC – OŠ PAVLEKA MIŠKINE

07.09. PONEDJELJAK 10:00 – 13:00

08.09. UTORAK 15:00 – 17:00

09.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


DUBRAVA – OŠ MATE LOVRAKA

07.09. PONEDJELJAK 10:00 – 13:00

08.09. UTORAK 15:30 – 17:30

09.09. SRIJEDA 15:30 – 17:30

10.09. ČETVRTAK 11:00 – 13:00


DUBRAVA – OŠ ANTE STARČEVIĆA

07.09. PONEDJELJAK 11:00 – 12:00

08.09. UTORAK 12:00 – 14:00

09.09. SRIJEDA 15:00 – 17:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


DUGAVE – OŠ DUGAVE

07.09. PONEDJELJAK 09:30 – 11:30

09.09. SRIJEDA 11:00 – 13:00


DUGAVE – OŠ FRANA GALOVIĆA

07.09. PONEDJELJAK 09:30 – 11:30

08.09. UTORAK 15:00 – 17:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


FOLNEGOVIĆEVO – OŠ LOVRE PL. MATAČIĆA

07.09. PONEDJELJAK 11:30 –13:00

08.09. UTORAK 12:30 – 14:00

09.09. SRIJEDA 07:30 – 08:30, 15:00-16:00

10.09. ČETVRTAK 07:30 – 08:30


GRAČANI – OŠ GRAČANI

07.09. PONEDJELJAK 10:30 – 12:30

08.09. UTORAK 12:00 – 14:00

09.09. SRIJEDA 15:00 – 17:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


JARUN – OŠ BARTOLA KAŠIĆA

07.09. PONEDJELJAK 10:30 – 12:30

08.09. UTORAK 12:00 – 14:00

09.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


JORDANOVAC – OŠ JORDANOVAC

07.09. PONEDJELJAK 10:00 – 12:00

08.09. UTORAK 11:30 – 13:30

09.09. SRIJEDA 11:30 – 13:30

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


KAJZERICA – OŠ KAJZERICA

08.09. UTORAK 11:00 – 12:00, 16:00-17:00

10.09. ČETVRTAK 11:00 – 12:00, 16:00-17:00


KUSTOŠIJA – OŠ OTONA IVEKOVIĆA

07.09. PONEDJELJAK 14:30 – 17:30

08.09. UTORAK 15:00 – 17:00

09.09. SRIJEDA 11:00 – 13:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


PEŠĆENICA – OŠ FRANA KRSTE FRANKOPANA

07.09. PONEDJELJAK 10:30 – 12:30

08.09. UTORAK 11:00 – 13:00

09.09. SRIJEDA 15:00 – 17:00

10.09. ČETVRTAK 11:00 – 13:00


RAVNICE – HONDLOVA 2A

07.09. PONEDJELJAK 17:00 – 19:00

08.09. UTORAK 16:00 – 18:00

09.09. SRIJEDA 17:00 – 19:00

10.09. ČETVRTAK 17:00 – 19:00


SIGET – OŠ VEĆESLAVA HOLJEVCA

07.09. PONEDJELJAK 17:00 – 18:30

08.09. UTORAK 11:00 – 13:00

09.09. SRIJEDA 15:00 – 17:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


SOPOT – OŠ IVE ANDRIĆA

07.09. PONEDJELJAK 10:00 – 11:00, 17:00 – 18:00

08.09. UTORAK 12:00 – 14:00

09.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


SREDNJACI – OŠ JOSIPA RAČIĆA

07.09. PONEDJELJAK 16:00 – 18:00

08.09. UTORAK 15:30 – 18:30

09.09. SRIJEDA 15:30 – 18:30

10.09. ČETVRTAK 15:30 – 18:30


SREDIŠĆE – OŠ SREDIŠĆE

07.09. PONEDJELJAK 10:00 – 13:00; 16:30 – 17:30

08.09. UTORAK 09:00 – 12:00

09.09. SRIJEDA 12:00 – 15:00

10.09. ČETVRTAK 12:00 – 15:00


ŠPANSKO – OŠ ANTE KOVAČIĆA

07.09. PONEDJELJAK 08:00 – 10:00

08.09. UTORAK 15:00 – 17:00

09.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


ŠPANSKO – OŠ ŠPANSKO ORANICE

07.09. PONEDJELJAK 10:00 – 12:00

08.09. UTORAK 11:00 – 13:00

09.09. SRIJEDA 15:00 – 17:00

10.09. ČETVRTAK 10:00 – 12:00


TREŠNJEVKA – OŠ JULIJA KLOVIĆA

07.09. PONEDJELJAK 10:00 – 12:00

08.09. UTORAK 12:00 – 14:00

09.09. SRIJEDA 11:00 – 13:00

10.09. ČETVRTAK 12:00 – 14:00


UTRINE – OŠ MLADOST

07.09. PONEDJELJAK 16:30 – 18:30

08.09. UTORAK 15:00 – 17:00

09.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


VOLTINO – OŠ VOLTINO

07.09. PONEDJELJAK 10:00 – 11:30

08.09. UTORAK 15:30 – 17:00

09.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00


VRBANI – OŠ VRBANI

07.09. PONEDJELJAK 16:30 – 18:00

08.09. UTORAK 15:00 – 17:00

09.09. SRIJEDA 12:00 – 14:00

10.09. ČETVRTAK 15:00 – 17:00

*Raspored je podložan promjenama. Redovito pratite našu stranicu.

Povratak